Dwumecz i taniec Chata1 po XIV kolejce NETIA SALS Ligi.

W XIV kolejce NETIA SALS Ligi  Chata1  zagrała fantastyczny dwumecz.

Pierwsze spotkanie z liderem ligi –  Strażą Pożarną&ALP, w którym pokazali już na rozgrzewce, że są w świetnej formie, są zmotywowani i chcą wygrać.  Swoją walkę pokazali nam w secie drugim, w którym prowadzili od samego początku utrzymując czteropunktową, pięciopunktową przewagę aby w końcówce uzyskać wynik 25:18. Ostatecznie to Strażacy w całym meczu uzyskują wynik 2:1. Oni również pokazali, jak zwykle, fantastyczna formę, zróżnicowaną grę i piękną siatkówkę.   Drugi mecz Chata1 rozegrała  z Matrixem Krasnopol, w którym również pokazali, że walczą do końca. W secie pierwszym to Matrix mocno zmęczył Chatę utrzymując przewagę do stanu 24:24. W górze  miał nawet piłkę setową!  Presję wytrzymała Chata1 i wygrała pierwsza odsłonę 27:25 tak jak i  pozostałe dwa sety, w których dyktowała tempo.  O komentarz po meczu i wrażeniach na NETIA SALS Lidze miał opowiadać kapitan, jednak ten pokaz w wykonaniu zawodników mówi sam za siebie 🙂 .  Brawo Chata1 za radość i fantastyczną grę.

W oczekiwaniu na wyniki po XIV kolejce zobaczcie taniec Chata1.