Lider pokonany! XII kolejka NETIA SALS Ligi.

Mimo, że  wszystkie mecze NETIA SALS Ligi są emocjonujące takich zmagań nic nie zapowiadało.

Ta kolejka dostarczyła nam niesamowitych wrażeń, byliśmy świadkami wygranych i przegranych. Prawdziwa gratka i rozkosz dla miłośników siatkówki. Na pewno widzieliście już wyniki XII kolejki NETIA SALS Ligi…. więc….?

Kto wygrał mecz? Kto? Kto? Kto? ELEKTROMIL! Tego dnia  bardzo pewnie czuł się na parkiecie i walcząc o każdy punkt, zachowując równowagę gry można powiedzieć, że z lekkością pokonał w dwóch setach Strażaków&ALP.  Cała drużyna pokazała się z fantastycznej strony. Gra była spójna i  konsekwentna. Mimo, że Strażacy postawili trudne warunki, zagrali innym składem  rozpędzony ELEKTROMIL w pierwszych dwóch setach nie dał się wyprzedzić nawet o punkt. Strażacy  w pierwszym secie doprowadzili do remisu przy stanie 6:6 a następnie, nie dając szansy a   zwiększając różnicę punktów pomiędzy zespołami Elektromil pewnie triumfował na finiszu pierwszej odsłony 25:18. Drugi set zaczął się od ich  prowadzenia 5:1. Imponująca skuteczność ELEKTROMILU w bloku, w ataku, dobra gra w polu przy błędach Strażaków również pewnie doprowadziła ich  do wysokiego prowadzenia  i zwycięstwa 25:19 a wierna ławka kibicek trochę im w tym pomagała 🙂 .  W secie trzecim Strażacy zaczęli grać swoją siatkówkę, kilka błędów  Elektromilu zemściło się i wybiło ich ze zwycięskiego rytmu. Od stanu 8:8 Strażacy&ALP przejęli inicjatywę i spokojnie kontrolowali przebieg trzeciej odsłony różnicą dwóch,  trzech punktów do stanu 20:20, kiedy Elektromil ich dogonił. Sensacja wisiała w powietrzu! Końcówkę seta  zobaczcie sami. Ostatecznie Strażacy trzeciego seta wygrywają 25:22 jak zwykle swoim spokojem, techniką i profesjonalizmem.  Wszyscy zgromadzeni potwierdzą także, że nie dość, że mecz stał na bardzo wysokim poziomie do tego widowiskowe akcje podbijały jego atrakcyjność. Idealnie…

ELEKTROMIL jako pierwszy zespół NETIA SALS Ligi wygrywa ze Strażakami&ALP, którzy pomimo przegranej pozostają nadal liderem tabeli. Gratulacje dla obu zespołów! Świetne widowisko!