NETIA SALS – ZBLIŻAJĄ SIĘ NIESAMOWITE EMOCJE!

Suwalska Amatorska Liga Siatkówki powraca w nowej odsłonie. II edycja jest organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Ślepsk Suwałki.

Sponsorem tytularnym Ligi został Autoryzowany Salon Partnerski NETIA Suwałki mający siedzibę przy ul. Witosa 4A w Suwałkach. NETIA oferuje rozwiązania dla domu oraz biznesu w zakresie internetu oraz posiada bogatą ofertę telewizji osobistej.

W tym sezonie mecze będą rozgrywane w poniedziałki od godz. 18:00 do 21:00 w hali OSiR ul. Wojska Polskiego 2. Na boisku zobaczymy kolejny raz  fantastyczne zespoły.

Większość zawodników  zna się z I edycji SALS Ligi, będziemy więc mogli zobaczyć na parkiecie starych znajomych a także poznać nowych siatkarzy, którzy będą debiutować w NETIA SALS Lidze. Dla niektórych zawodników będzie to świetna  okazja do rewanżu jak również  nowej  walki o puchar.  Dokładna lista zespołów  będzie znana w czwartek 17 listopada – taki czas organizatorzy pozostawili kapitanom drużyn oraz przedstawicielom zespołów, którzy w dniu wczorajszym uczestniczyli w spotkaniu organizacyjnym ligi.  W czwartek poznamy również harmonogram rozgrywek, który będzie umieszczony na stronie NETIA SALS Ligi:  www.sals.suwalki.pl

Przypomnijmy, że I edycję Suwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki wygrał zespół ALP, który w emocjonującym  finale pokonał NETIĘ. Trzecie miejsce zajął Elektromil. A jak będzie w tym roku? Który z zespołów zdobędzie podium? Kto zdobędzie indywidualne nagrody? Przed nami kilkanaście fantastycznych, wybornych i unikalnych poniedziałków w towarzystwie  amatorskiej siatkówki przez duże „S”.

Wszyscy miłośnicy, sympatycy, kibice, zawodnicy znajdą po raz kolejny coś dla siebie.  Coś dla ciała i ducha. Emocje, niespotykane przeżycia, pozytywne napięcie na boisku, niesamowite wrażenia, rywalizacja,  głośny doping kibiców oraz przede wszystkim doskonały,  przepiękny, efektowny (bliski naszemu sercu 🙂 ) SPORT – to zobaczymy w nowym sezonie NETIA SALS 2016/2017.

Będziecie tam? Zapraszamy! Poznajcie naszą pasję!

Edyta