Przeżyjmy to jeszcze raz… w roli głównej znowu 14 Dywizjon i tym razem Elektromil

Kolejny raz Czternastka potwierdziła, że gra się razem i do końca, bez względu na wynik i przeciwnika.

W VII kolejce NETIA SALS Ligi znowu zapachniało sensacją. W meczu 14 Dywizjonu z Elektromilem w końcówce trzeciego seta, po wygranych dwóch setach przez Czternastkę  ci pierwsi okazali się ostatecznie lepsi. Ci drudzy  starali się jak mogli  a trzeciego  seta, najlepszego w ich wykonaniu w tym spotkaniu mieli w swoim zasięgu. Niestety nie udało się  go wygrać. Kiedy tablica wyników pokazywała 23:19 dla Elektromilu zawodnicy i wszyscy kibice drużyny  wstrzymali oddech i już  cieszyli się zwycięstwem Elektromilu.   Sytuacja jednak  szybko się odwróciła. Czternastka zachowała spokój i wierzyła w zwycięstwo. Gramy do końca!  Zobaczmy jeszcze raz sensacyjną końcówkę trzeciego seta. Relację zaczynamy od stanu 21:19. Nie od parady nazwaliśmy 14  Dywizjon mistrzami trzeciego seta. Brawa!