Zaczynamy oktagon rywalizacji w rundzie rewanżowej. VIII kolejka NETIA SALS Ligi.

Na pewno każdy z nas, kto mógł i miał możliwość myśli jeszcze o feriach, zimowych urlopach, wolnym czasie, chwili oddechu, odbytym lub przyszłym urlopie….

Niektórzy, by mieć kontakt z siatkówką spotykali się na halach, grali, trenowali, inni zamienili swoją aktywność na narty, bieganie, pływanie, jazdę na łyżwach a nawet siłownię czy CrossFit 🙂 . Ale z pewnością wszyscy nie mogli doczekać się  II RUNDY NETIA SALS Ligi i wiecie co….. było to widać….! A wiecie co można zrobić w rundzie rewanżowej? Można się odegrać 🙂 .

Liderem broniącym tytułu jest  Straż Pożarna&ALP, która ma 20 –  najwięcej punktów  ale to tylko 1 punkt przewagi nad  14 Dywizjonem, któremu z kolei  po piętach depcze Elektromil notując 14 punktów. Trzecia drużyna Netia SALS Ligi na pewno czuje oddech Chata1, która w generalnej klasyfikacji po I rundzie ma tylko o jeden punkt mniej. II LO w samym środku na piątej pozycji z 8 punktami,  swoją świetną grą pokaże nam jeszcze na co ich stać. Szóste i siódme miejsce należy do Franciszkanów i Matrixu Krasnopol – te dwa zespoły z 4 punktami dzieli tylko 10 małych punktów.  Tabelę zamyka AGWO Serwis z 2 punktami…. ale zaczynamy rundę rewanżową, także będzie  możliwość  odegrania się. Zespoły już się znają, wiedzą jak grają poszczególne drużyny, mają swoje strategie i sposoby! A więc do dzieła!

Oktagon rywalizacji  zaczynamy raz jeszcze. Tej zimy nie zabraknie nam siatkarskich emocji a będzie ich jeszcze więcej.

W szybkim skrócie oto co się działo na boisku  w VIII kolejce NETIA SALS Ligi: Elektromil przy fantastycznym wsparciu kibiców i kibicek pokonał Chata1 3:0 (25:18, 25:18, 25:20), w meczu II LO  z AGWO Serwis to Ogólniak grając w pięciu okazał się lepszy wygrywając  2:1 (25:19, 25:12, 27:29). Matrix Krasnopol zmęczył troszkę, również grających w pięciu Straż Pożarną&ALP, ale musiał uznać ich wyższość 3:0 (17:25,17:25, 14:25). 14 Dywizjon szybko  pokonał Franciszkanów, którzy walczyli do ostatniej piłki 3:0 (25:16, 25:20, 25:5). Relacja już wkrótce.