Zapowiedź IX kolejki NETIA SALS Ligi

Poniedziałek to dzień pod znakiem amatorskiej siatkówki z NETIA SALS Ligą i godzinę po zmierzchu rozpoczniemy nasze zmagania.

Wszystkie spotkania zapowiadają się bardzo ciekawie. Na pierwszy ogień 14 Dywizjon zafunduje nam  Siatkówkę przez duże „S” i zagra z AGWO Serwis. Czternastka na pewno będzie chciała wygrać za trzy punkty i prowadzić w ogólnej klasyfikacji od początku II rundy. AGWO musi podjąć walkę, uwierzyć w siebie i razem stawić im czoła.  W kolejnym meczu Franciszkanie staną na przeciwko Chata1. W poprzedniej kolejce obu tym zespołom nie powiodło się, więc w tej będą chciały pokazać, że stać ich na dużo więcej.

Na zakończenie poniedziałkowych zmagań zagra II LO ze Strażą Pożarną&ALP oraz Elektromil z Matrixem Krasnopol. Czy Matrix zmęczy Elektromil, tak jak w poprzedniej kolejce Strażaków? Na pewno Elektromil jest w świetnej formie i nie ustąpi, za to oba zespoły są pozytywnie nastawione do gry. Z kolei II LO gra coraz odważniej i gra świetnie. Czy pokaże swój pazur gry i pogania Strażaków? Musicie sami to zobaczyć. To będą jak zawsze 🙂 absolutnie bezwzględne, stuprocentowe, jedyne w swoim rodzaju spotkania!!!

Najlepsze amatorskie zespoły z Suwałk i okolicy zagrają w siatkówkę w najlepszym wydaniu, w towarzystwie najlepszych kibiców, tylko na hali OSiR w Suwałkach. Nie czekajcie, przychodźcie, podziwiajcie, kibicujcie na żywo!

My…. nie możemy się doczekać! A Wy? 🙂 Start jak zwykle o 18:00.