Zapowiedź VII kolejki NETIA SALS Ligi

Ktoś kto nigdy  nie grał w siatkówkę prawdopodobnie nie zrozumie, że to sport, który wymaga siły ale też lekkości, mocnego uderzenia ale z drugiej strony delikatności.

Zdawało by się, że ciało, budowa, wzrost – fizyczność jest w tej dyscyplinie  kluczowa… oczywiście, że  jest! Ale poza posturą oraz technicznymi umiejętnościami bardzo ważna jest także  perfekcyjna komunikacja, praca zespołowa, wspólna energia i chęć współpracy. Mogę wymieniać w nieskończoność co jest potrzebne żeby grać  w siatkówkę ponieważ nie jest to sport uniwersalny ale, jak wszystkie jest sportem dostępnym  dla każdego! Po prostu trzeba ją polubić a nawet pokochać 🙂 .  Zawodnicy NETIA SALS Ligi na pewno  spełniają wszystkie warunki i pokażą w VII kolejce jak gra się w siatkówkę. W meczach otwarcia  CHATA1 zagra z Matrixem Krasnopol. Oba zespoły nie zmieniły swojej pozycji w tabeli  po V i VI kolejce więc będą robić wszystko by to uległo zmianie, będą chciały ugrać jak najwięcej. AGWOSerwis  pozna i zmierzy blok Strażaków&ALP i na pewno łatwo się nie poddadzą.  Soczysty, pełen emocji mecz zagra Elektromil z liderem tabeli 14 Dywizjonem. Pierwsza z drużyn stojąc na podium na pewno ma chrapkę na więcej, a Dywizjon będzie chciał udowodnić, że pozycję lidera zajmuje nieprzypadkowo. Goniący podium, grający coraz odważniej Franciszkanie sprawdzą formę II LO, które w poprzedniej kolejce otworzyło się, podjęło walkę i  wygrało trzy sety w świetnym stylu. Zapowiada się bardzo ciekawie.

Mimo, że zawsze będzie w meczu wygrany i przegrany, dla samych zawodników, kibiców i obserwatorów już sama gra będzie fantastycznym doświadczeniem i niebanalnym widowiskiem. Nie czekajcie! Przybywajcie! To już w ten poniedziałek 16 stycznia, Hala Osir, start o godz. 18:00!